Hakkımızda

Hakkımızda

2006 yılında faaliyete geçen Global Denim Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş., “denim kumaş” ticareti yapan, dünyanın önde gelen büyük konfeksiyon markalarına denim kumaş tedariği sağlayan; tekstil sektörünün önemli bir kuruluşudur.

 

İstanbul Hadımköy’deki 40.000 metrekarelik kapalı alanda genel antreposu ve deposunda, müşterilerine hızlı teslimat amacı ile önemli miktarlarda hazır kumaş ve çok geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet veren global denim hazırladığı özel koleksiyonları ile moda ve dünya denim piyasasını yakından takip etmektedir.

 

Yılda 2 kez ana koleksiyon ve 2 kez de ara “denim kumaş koleksiyonu” ile dünyanın birçok ülkesinde çok sayıda fabrikanın Türkiye’deki en büyük alıcısı konumunda olan şirketimiz, tecrübeli ekibiyle birçok ülkedeki tanınmış markaya pazarlama hizmeti vererek bu markaların üreticileri olan Türk konfeksiyoncusuna termin sözkonusu olmaksızın hızlı tedarik sağlamaktadır.

 

Yıllık yaklaşık “20 milyon metrelik” satışı ile denim kumaş pazarında önemli yer tutan Global Denim, Fas, Tunus, Mısır, Portekiz, İtalya gibi ülkelere de denim kumaş ihracatı yapmaktadır.

 

Toplam kalite ve ISO standartlarına büyük önem veren şirketimiz, çevre bilinci ve insan sağlığına saygı ilkesinden ödün vermemek kaydıyla tedarikçilerini dikkat ve titizlikle seçerek, müşterilerine kalite süreliliği ve satış sonrası hizmet ortaklığı sunmaktadır.

Haberler Global Denim yayın hayatına başladı...